Son 3 ayda FYAkademi başarıları!
Son 3 ayda FYAkademi başarıları!

2018*2019 Eğitim Öğretim yılını 7, 8, 9, 10, 11 yaş ankara Birinciliği, 13 yaş Ankara ikinciliğinden başlayarak yüzlerce dereceyle tamamladık. İşte bunlardan sadece son 3 aydaki başarılarımız.

THK ÜNİVERSİTESİ 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI 100. YIL SATRANÇ TURNUVASI

 17-19 MAYIS 2019

7 YAŞ GENEL

Ceyhun Bora BORUCU                5,5 Puan İle 1.

Rüzgâr KARAKOYUNLU              5 Puan ile 2.

Mert Çağlar İĞDELİ                            4,5 Puan ile 5. İle eş puan ile 6.

Yiğit HAMURCU                        4,5 Puan ile 5. İle eş puan ile 7.

Osman ERDEM                          4 Puan ile 9.

Selin Naci ÇELİK                       4 Puan ile 10.

7 YAŞ KIZLAR

Nisa nur YÜCE                           4 Puan ile 1. İle eş puan ile 2.

Esma CANÖZÜ                          2 Puan 8. İle eş puan ile 9.

Defne SARI                              2 Puan İle 10.

Ela ŞEHRİ                                2 Puan İle 14.

8 YAŞ GENEL

Eren OVACILLI                         5 Puan ile 3. İle eş puan ile 4.

Ege ARABUL                             4 Puan ile 7. İle eş puan ile 11.

8 YAŞ KIZLAR

Zeynep CANÖZÜ                       4 Puan ile 4. İle eş puan ile 6.

9 YAŞ GENEL

Abdurrahman ERGUN                 6 Puan ile 1.

Kutay Altuğ CEYLAN                  4 Puan ile 7. İle eş puan ile 8.

Canatan Zekai PABUÇCUOĞLU    4 Puan ile 7.  İle eş puan ile 12.

Emirhan ERDEM                        4 Puan ile 7. İle eş puan ile 13.

9 YAŞ KIZLAR

Sude SARI                               4 Puan ile 2.

Cansu Arzum PABUÇCUOĞLU      2 Puan ile 7. İle eş puan ile 8.

 

10 YAŞ ve ALTI GENEL

Etka KARABULUT                      5 Puan ile 1.

Zülfikar Baran YILMAZ              5. Puan ile 1. İle eş puan ile 3.

Ahmet Emin ŞAKAR                   4 Puan ile 5. İle eş puan ile 7.

12 YAŞ ve ALTI GENEL

Serdar Murat YILDIZ                         6 Puan ile 1.

Fatih Beren CEYLAN                           4 Puan ile 4. İle eş puan ile 8.

12 YAŞ ve ALTI KIZLAR

Deniz Defne SARI                     4 Puan ile 2.

Meriç YANIK                                      4 Puan ile 2. İle eş puan ile 3.     

A KATEGORİ

Ömer Faruk CİVCER                            +44 Elo

B KATEGORİ

Alp AYDIN                               +14 Elo

C KATEGORİ

Burhan YANIK                          6,5 Puan ile 1.

TURNUVA GENELİNDE FYAKADEMİ; BEŞ 1.LİK, DÖRT 2.LİK, İKİ 3.LÜK, TOPLAMDA 11 KUPA ve 23 MADALYA İLE DÖNMÜŞTÜR.

ATLANTİS AVM 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI - 25-26 MAYIS 2019

8 YAŞ ve ALTI

Ömer Faruk VARDI                   5 Puan ile 2. İle eş puan ile 4.

 

10 YAŞ ve ALTI               

Mehmet Yağız ORAL                            5 Puan ile 2. İle eş puan ile 4.

Kutay Altuğ CEYLAN                  4 Puan ile 6. İle eş puan ile 9.

 

14 YAŞ ve ALTI

Servet GÜL                               5 Puan ile 1. İle eş puan ile 4.

 

 

ŞEHİTLER HAFTASI HIZLI SATRANÇ TURNUVASI

06 TEMMUZ 2019

B KATEGORİSİ

Serdar Murat YILDIZ                5 Puan ile 5.

ŞEHİTLER HAFTASI YILDIRIM SATRANÇ TURNUVASI

07 TEMMUZ 2019

B KATEGORİSİ

Serdar Murat YILDIZ                5,5 Puan ile 1.

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 4. ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI 17-22 HAZİRAN 2019

7 YAŞ GENEL

Alp HAMURCU                          7 Puan ile 4.

Osman ERDEM                          6 Puan ile 6. İle eş puan ile 9.

Nisa nur YÜCE                           En iyi Başkentli kız sporcu

10 YAŞ ve ALTI

Etka KARABULUT                      8 Puan ile 1.

Zülfikar Baran YILMAZ              6,5 Puan ile 6. İle eş puan ile 9.

Abdurrahman ERGUN                 6,5 Puan ile İle eş puan ile 8.

14 YAŞ ve ALTI

Ömer Faruk CİVCER                            8 Puan ile 1.

Servet GÜL                               6,5 Puan ile 5. İle eş puan ile 7.

B KATEGORİSİ

Serdar Murat YILDIZ                +69 Elo

Alp AYDIN                               +43 Elo

Eren OVACILLI                         +7 Elo

Rauf OVACILLI                         +5 Elo

 

 

2. GELENEKSEL KAHRAMANKAZAN ŞEHİTLER HAFTASI ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI-13-14 TEMMUZ 2019

8 YAŞ ve ALTI

Eren OVACILLI                         4,4 Puan ile 4.

Rüzgâr KARAKOYUNLU              4 Puan ile 8.

ÇUBUK BELEDİYESİ AÇIK SATRANÇ TURNUVASI

29 TEMMUZ-4 AĞUSTOS

10 YAŞ ve ALTI

Alp AYDIN                               6,5 Puan ile 6. İle eş puan ile 7.

Etka KARABULUT                      6,5 Puan ile 6. İle eş puan ile 8.

ÇUBUK OPEN ANKARA SIRALAMASI

7 YAŞ

Nisa nur YÜCE                           2.

Toprak KARAKAYUNLU              3.

Rüzgâr KARAKOYUNLU              4.

Kemal BULUT                                     6.

8 YAŞ

Bartu Okan ÖZUĞUR                 3.

Muhammet Burak VARDI            6.

Ömer Faruk VARDI                   10.

Mehmet efe ALTINALANA                 13.

10 YAŞ ve ALTI

Alp AYDIN                               1.

Etka KARABULUT                      2.

Abdurrahman ERGUN                 4.

Zülfikar Baran YILMAZ              8.

14 YAŞ ve ALTI

Mehmet ERGUN                        2.

ÇUBUK OPEN YILDIRIM

Etka KARABULUT; 115. Başladığı turnuvayı, 6,5 puan ile 15. İle eş puan ile 20. Olarak tamamlamıştır.

Tebrikler gençler, teşekkürler anne babalar!


Paylaş:

Powered by Bilgeweb