2016 Yılı Başarılarımız
2016 Yılı Başarılarımız

Şubat

Alp Aydın

Çubuk Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Satranç Turnuvası 7 Yaş Genel Kategori 2.’lik

Defne Deniz Sarı

Çubuk Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Satranç Turnuvası 8 Yaş Kızlar 5.’lik

Ayça Kurnaz

Çubuk Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Satranç Turnuvası 10 Yaş Kızlar 1.’lik

Azra Kurnaz

Çubuk Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Satranç Turnuvası 8 Yaş Kızlar 2.’lik

Mehmet Melih Çırak

Çubuk Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Satranç Turnuvası kendi kategorisinde 1.’lik 7-8 Genel sıralamada 9.’luk

Ervanur Tuana Kaya

Okul Sporları Küçükler Kategorisi 1.’si

Azra Akdeniz

Okul Sporları Küçükler Kategorisi 3.’si

Ankara Küçükler Takım Turnuvasında :

FYAkademi-Gümüş Kale Takımı Ankara 1.’liği

FYAkademi Şah MatTakımı Ankara 3.’lüğü

FYAkademi Avcılar Takımı Ankara 5.’liği

FYAkademi Dostlar Takımı Ankara 6.’lığı

FYAkademi Arkadaş Takımı da Ankara 6.’lığı

FYAkademi Yıldızları Takımı Ankara 7.’liği

Mart

Azra Kurnaz

Mart Elo UKD Turnuvası 8 Yaş Kızlar 1.’lik

Ayça Kurnaz

Mart Elo UKD Turnuvası 10 Yaş Genel sıralamada 5.’lik Kızlarda 1.’lik

Mehmet Melih Çırak

Mart Elo UKD Turnuvası 7 Yaş Genel 3.ile eş puanla 4.’lük

Mehmet Ediz Çırak

Mart Elo UKD Turnuvası 9 Yaş Genel 2.ile eş puanla 5.’lik

Kutlu Çağatay Kılınç

Mart Elo UKD Turnuvası 9 Yaş Genel 2.ile eş puanla 3.’lük

Azra Akdeniz

Mart Elo UKD Turnuvası 12 Yaş Kızlar 2.’lik

Mert Umut Memiş

Mart Elo UKD Turnuvası 12 Yaş Genel 2.’lik

 

Verda Esen

Mart Elo UKD Turnuvası 7 Yaş Kızlar 1.’lik

Yiğit Deniz Saygılı

Mart Elo UKD Turnuvası 8 Yaş Genel 7.’lik

Nisan

Alp Aydın

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası 7 Yaş 2.’lik

Defne Deniz Sarı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası 8 Yaş Kızlar 2.’lik

Kutlu Çağatay Kılınç

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası 9 Yaş 2. ile eş puanla 3.’lük

Ayça Kurnaz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası 10 Yaş Kızlar 1.’lik, genel sıralamada 6.’lık

Mert Umut Memiş

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası12 yaş3. ile eş puanla 5.’lik

Mustafa Batu Eren

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası 12 yaş3. ile eş puanla 6.’lık

Ahmet İnal

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası 15 Yaş 1.’lik

Yusuf Baran Cevizci

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası Elo Turnuvası 10.’luk

Mayıs

Alp Aydın

Polatlı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası 7 yaş kategorisi1.’lik

Ankara 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası 7 Yaş genel 2. ile eş puanla 4.’lük

Gimart Satranç Turnuvası 7-8 Yaş Genel  6.’lık

Serdar Murat Yıldız

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Turnuvası 8 yaş genelde 3.’lük

Defne Deniz Sarı

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Turnuvası 8 yaş kızlarda 2.’lik

Gimart Satranç Turnuvası 7-8 Yaş Kızlar 7.’lik

Kutlu Çağatay Kılınç

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Turnuvası  9 yaş genel kategoride 4.’lük

Ankara 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası 9 Yaş genelde 2. ile eş puanla 3.’lük

Eren Sarıoğlu

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Turnuvası 10 yaş genelde 6.’lık

Gimart Satranç Turnuvası 9-10 Yaş Genel  7.’lik

Toprak Şenel

Başkent Üniversitesi Özel Ayşeabla Okulları Turnuvası 11-12 Yaş Genel kategoride 4.’lük.

Ayça Kurnaz

Çubuk 19 Mayıs Satranç Turnuvası 10 Yaş genelde 2.’lik kızlarda 1.’lik

Gimart Satranç Turnuvası 10 Yaş Kızlar 6.’lık

Azra Kurnaz

Çubuk 19 Mayıs Satranç Turnuvası 8 Yaş genelde 3.’lük kızlarda 1.’lik

Gimart Satranç Turnuvası 7-8 Yaş Kızlar 5.’lik

Ervanur Tuana Kaya

Çubuk 19 Mayıs Satranç Turnuvası Açık kategoride kızlarda 3.’lük

Arda Beriş

Armada Turnuvası 3.’lük

Ateş Yavaş

Etimesgut Okul Sporları Turnuvası 1.’lik

Mehmet Ediz Çırak

Gimart Satranç Turnuvası 9-10 Yaş Genel  6.’lık

Emre Babagil

Gimart Satranç Turnuvası UKD C Kategorisi  5.’lik

Temmuz

Alp Aydın

Başkent Üniversitesi Uluslararası Açık Satranç Turnuvası C Kategorisi 7 Yaş Genel 2.’lik

Yiğit Deniz Saygılı

Darüşşafaka Yaz Satranç Turnuvası 3.’lük

Ağustos

Toprak Şenel

Uygar Sarı Koleji 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası 11-12 Yaş Genel 1.’lik

Arda Haktan Bahar

Uygar Sarı Koleji 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası 11-12 Yaş Genel 6. ile eş puanla 7.lik

Arda Beriş

Uygar Sarı Koleji 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası 7-8 Yaş Genel 6. ile eş puanla 9.’luk

Serdar Murat Yıldız

Uygar Sarı Koleji 30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası 7-8 Yaş Genel 6. ile eş puanla 13.lük

Eylül

Alp Aydın

FYAkademi 3. Yıl Satranç Turnuvası 7-8 Yaş 4.’lük

Etka Karabulut

FYAkademi 3. Yıl Satranç Turnuvası 7-8 Yaş 2.ile eş puanla 3.’lük

Aralık

Abdurrahman Ergun

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 7 Yaş Genel  1.’lik

Doruk Bingöl

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 7 Yaş Genel  7.’lik

Selim Ege Kaş

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 7 Yaş Genel 7.ile eş puanla 10.’luk

Etka Karabulut

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 8 Yaş Genel 8.’lik

Alpar Kayra Daştan

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 8 Yaş Genel 8.ile eş puanda 11.’lik

Defne Deniz Sarı

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 9 Yaş Kızlar 3.ile eş puanla 6.’lık

Kutlu Çağatay Kılınç

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 10 Yaş Genel 6.ile eş puanla 8.’lik

Ömer Faruk Civcer

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 11 Yaş Genel 2.ile eş puanla 4.’lük

Toprak Şenel

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 13 Yaş Genel 9.’luk

Ervanur Tuana Kaya

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 14 Yaş Genelde 8. Kızlarda 1.’lik

Ata Emir Yendekoğlu

Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği 16 Yaş Genel 6.ile eş puanla 4.’lük


Paylaş:

Powered by Bilgeweb