Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Gerek öğretmen olarak gerekse hakem, antrenör ve organizatör olarak çalıştığı sürelerde iletişim, organizasyon ve zaman yönetiminin önemini fark etmiş birisi olarak, teknoloji sayesinde gittikçe küçülen dünyamızda hem içine kapanan insanların sorunlarının, hem de içine kapanan insanların daha mutsuz, mutsuz olan insanların ise verimsiz olduğunun bilincindedir. Bütün bu farkındalıktan hareketle insanların iletişim konularına yaşam koçu, öğrenci koçu olarak rehberlik ederek mutlu – verimli insanların yetişmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca bu konularla ve organizasyon, motivasyon konularıyla ilgili danışmanlık yaparak insanların iş yükünü hafifletmek.

Böyle bir alana yönelme nedeni ise insan ömrünün deneme yanılma yoluyla bir şeyler bulmaya yetmeyecek kadar kısa oluşudur. Unutmamak lazım ”Akıllı insan başkalarının deneyimlerinden faydalanandır.”

Kısacası amacımız insanlarımızın kendisini tanıyarak mutlu- verimli gelişime açık, zaman yönetimi iyi olan bireyler olarak yaşamalarına aracılık etmek. Böylece mutlu insan- mutlu topluma katkı sunarak toplumsal görevini yerine getirmek. Bu alanda güvenilir bir kuruluş olarak var olmak.

DEĞERLERİMİZ

Her şeyin doğal denge içerisinde insan için olduğuna inanarak:

-Sevgi

-Saygı

-Hoşgörü

-Kendimize ve insana güven

-Yapabileceğimizin en iyisini yapmak

-Birlikte çalıştığımız kişilerde yapabileceklerinin en iyisini yapma inancı oluşturmak ve bu konuda onları yüreklendirmek.

VİZYONUMUZ

Değişime açık, güvenilir birey ya da kurumları destekleyerek ülkemizin pek çok ilinde benzeri çalışmaların hayata geçmesini sağlamak. Bu hedef için gerekirse şubeleşme ya da bağımsız kuruluşlarla işbirliği yaparak farkındalık oluşturmak.


Paylaş:

Powered by Bilgeweb